04 Квітня, 2019 р., 15:45
 Виготовлена власноруч вервиця являється не тільки хорошим подарунком, але і великим захистом та могутньою зброєю проти зла. Запрошуємо на час Великого Посту підтримати акцію "Подаруй воїну вервичку", спільними зусиллями приєднатися до великої, доброї справи. Створимо разом символи охорони наших захисників України на Сході. Охочих навчитися плетінню вервиць та зробити подарунок для воїна запрошуємо в приміщення Народного дому села Солонка. Долучитися до доброї справи Ви зможете: 6 квітня, о 10:00 год. Запрошуємо усіх бажаючих!!!Об’єднаємось заради добра!
18 Березня, 2019 р., 16:38
Збори робочої групи з розроблення Концепції стратегії розвитку Солонківської сільської об’єднаної територіальної громади Пустомитівського району Львівської області на 2019-2025 рр. відбудуться 21 березня 2019 року (четвер) в приміщенні Народного дому с. Солонка.  Початок засідання призначено на 11:00. Дякуємо за співпрацю!