Семінар «Комплексний підхід до енергоефективності в об’єднаній територіальній громаді»

Дата: 24.09.2018 15:06

18 жовтня 2018 року у Солонківській сільській раді об’єднаної територіальної громади відбудеться одноденний семінар на тему: «Комплексний підхід до енергоефективності в об’єднаній територіальній громаді» за участі відомих експертів з енергоефективності. Організаторами заходу є Державне агенство енергоефективності та енергозбереження України, регіональне представництво Фонду ім.Фрідріха Еберта в Україні та ГО «Енергійна країна».

Запрошуємо керівників ОТГ та місцевих старост, профільних спеціалістів ОТГ, районної, обласної адміністрації, керівників закладів комунальної форми власності, головних інженерів закладів комунальної форми власності, депутатів місцевих, районних, обласних рад, громадських активістів, представників ЗМІ та всі бажаючих.

Місце проведення - Народний дім  с. Зубра, вул. І. Франка 6Б, Пустомитівського району Львівської області. Семінар розпочнеться о 10:00, реєстрація – 9:30.

Зареєструватись на семінар можна до 05.10.2018 року за посиланням:

Попередня реєстрація учасників  ОБОВ’ЯЗКОВА!

Офіційне запрошення на семінар