07 Листопада, 2018 р., 11:59
 Нагадуємо, що завтра, 8 листопада, починаючи з 15:00 відбудуться Збори робочої групи по розробці Стратегії в приміщенні Народного дому с. Солонка.
05 Листопада, 2018 р., 17:48
Доброго дня, пане Міністре. Ми чекаємо через 6 місяців на первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру реєстрації. Бо від батьків допомоги не багато – все з їхнього часу змінилося, а друзі всі говорять по-різному. Дякую.
05 Листопада, 2018 р., 16:41
З кожним роком кількість бажаючих виїхати закордон зростає. У пошуках щастя українці відчайдушно чіпляються за найменшу можливість стати громадянами ЄС чи Сполучених Штатів.
05 Листопада, 2018 р., 14:39
У жовтні ГУ Держпраці у Львівській області за використання незадекларованої праці 101 особи винесено постанов про застосування фінансових санкцій на суму 11 млн.280 тис. грн.