13 Квітня, 2019 р., 16:10
"Працівники Раковецького старостинського округу та небайдужі мешканці села Раковець взяли участь у толоці! Це лише ПОЧАТОК і хочеться, щоб нас було більше! Давайте разом спільними зусиллями робити наш благоустрій кращим" - пише Bogdanna Murnikova
13 Квітня, 2019 р., 15:24
Сьогодні працівники Солонківської сільської ради та небайдужі мешканці брали участь у Дні довкілля. Проведено роботи з прибирання та благоустрою центрального парку села Солонка, території навпроти народного дому, території на вул. Бічна Стрийська та біля ставків на вул. Долинній та вул. Львівській . Представники ГО "Громада дієвих змін" висадили молоді саджанці бузку в парку с.Солонка. Спільними зусиллями ми зробили нашу громаду трохи чистішою та затишнішою. Проведення подібних заходів щороку є нагадуванням жителям сіл громади про відповідальність за чистоту рідного краю.
13 Квітня, 2019 р., 15:10
До дня довкілля в Солонківській ОТГ приєднались і мешканці військового містечка с. Солонка, вул. Повітряна. Прибрали сад і парк, а на завершення були частування: чай, каша і канапки.
10 Квітня, 2019 р., 12:53
Працівники КП "Амарант" здійснили ремонт усіх світлодіодних вуличних світильників на території спортивних майданчиків в с. Солонка по вул. Центральній