Проекти-переможці цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2019 рік»

Ну от і завершились ІV етапи цільової програми «Партисипативне бюджетування (бюджет участі) у Солонківській сільській раді на 2019 рік», підведемо підсумки голосування:

За підсумком підрахунку голосів обрано три проекти-переможці:

І місце займає проект: «Створення соціальної інфраструктури по вул.Повітряна в с.Солонка Пустомитівського району Львівської області»

ІІ місце займає проект: «Придбання сценічних костюмів для вокального ансамблю "Оберіг" Зубрянського ЗЗСО І-ІІІ ст.»

ІІІ місце займає проект: «Облаштування доїзду до кварталу К8 з боку вулиці Наварійської через вул. Нечуя Левицького»

Вітаємо переможців та висловлюємо подяку всім активним і небайдужим мешканцям Солонківської ОТГ.