Борці за волю України

05 Липня, 2023 р., 15:39
Віталій Касяненко народився 1992 року в Кіровограді (з 2020 року — Кропивницький). Після закінчення Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного отримав військове звання лейтенанта. З 2017 року брав участь у війні на сході України. З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну офіцер-артилерист перебував на передовій. 21 березня 2022 року в Попасній на Луганщині його підрозділ потрапив під вогонь артилерії, внаслідок чого Віталій Касяненко отримав не сумісні з життям поранення. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (2022, посмертно) — за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. У загиблого залишились двоє дітей та дружина, які проживають у Жирівці.