Цивільний захист

Рішення виконкому щодо цивільного захисту

22 Липня, 2021 р., 13:51
З початку року на водоймах країни загинуло 836 осіб! Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на воді! Проте, навіть катастрофічно високий показник смертності на водних об'єктах не лякає людей. Попри постійні застереження співробітників Служби порятунку, люди ігнорують найелементарніші правила поведінки на воді. Адже найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є купання в не обладнаних для цього місцях, купання в нетверезому стані та самостійне відвідування водойм дітьми.   •    пам'ятайте - відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах; •    ніколи не пірнайте в незнайомих місцях; •    не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки; •    не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах; •    не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння; •    не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас; •    температура води повинна бути не нижче +17 °С; •    плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин; •    слідкуйте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру. Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!
30 Червня, 2021 р., 11:08
Напередодні чудового літнього народного свята “Івана Купала,” під час якого заплановано проведення багатьох заходів та розважальних програм на водних об’єктах із залученням великої кількості населення, до Вас звертається департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної держадміністрації з нагадуванням про необхідність дотримання правил безпеки на воді.
15 Червня, 2021 р., 10:50
  Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 28 травня 2021 року No 436/0/5-21 “Щодо проведення позапланової комплексної перевірки технічного стану системи централізованого оповіщення цивільного захисту області” буде проводитися позапланова перевірка технічних засобів оповіщення населення області з практичним увімкненням електросирен та доведенням повідомлень цивільного захисту.  На території Солонківської громади оповіщення здійснюватиметься через наявне мобільне гучномовне обладнання, встановлене на автомобілях офіцерів поліції громади.
24 Лютого, 2021 р., 17:16
Шановна громадо!
17 Лютого, 2021 р., 12:49
Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель масово утворюються крижані бурульки. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до травмування людини але й до загибелі. Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари знаходяться упритул до будинків.
10 Вересня, 2020 р., 11:35
 Розпочався сезон збору врожаю, відповідно знову виникають випадки спалювання сухої рослинності та її залишків. Це завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а також може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового фонду. Солонківська сільська рада попереджає громадян, що заборонено спалювання сухої рослинності та/або будь-якого сміття.