Цивільний захист

24 Лютого, 2021 р., 17:16
Шановна громадо!
17 Лютого, 2021 р., 12:49
Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель масово утворюються крижані бурульки. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до травмування людини але й до загибелі. Особливу небезпеку бурульки становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари знаходяться упритул до будинків.
10 Вересня, 2020 р., 11:35
 Розпочався сезон збору врожаю, відповідно знову виникають випадки спалювання сухої рослинності та її залишків. Це завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а також може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового фонду. Солонківська сільська рада попереджає громадян, що заборонено спалювання сухої рослинності та/або будь-якого сміття.
20 Липня, 2020 р., 11:53
 У зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду звертаємось щодо недопущення   випалювання  сухої  природної  рослинності та дотримання необхідних правил поведінки під час перебування у лісових масивах, природних екосистемах тощо.
06 Липня, 2020 р., 11:19
Шановні Краяни !
16 Червня, 2020 р., 10:28
Як розпізнати отруйних змій на Львівщині, як поводитися при зустрічі з плазунами та чого не варто робити при укусі, Tvoemisto.tv розповів голова Львівського відділення Українського герпетологічного товариства Тарас Гринчишин.
24 Квітня, 2020 р., 11:35
Борщівник Сосновського спочатку культивувався як хороший медонос, силосна рослина, надалі з'ясувалося, що молоко у корів гірке і не придатне для вживання людиною. Тому борщівник переселився в дику природу, засіваючи береги водойм, пустирі, узбіччя доріг, необроблювані ділянки полів, схили гір, долини річок.
13 Квітня, 2020 р., 16:29
Верховна Рада під час позачергового пленарного засідання 13 квітня ухвалила законопроект, який передбачає посилення відповідальності за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків.