Нагадуємо про правила поведінки в період свят

Дата: 31.12.2023 14:58

Фото без опису Львівська обласна державна адміністрація нагадує:

▪️ Комендантська година у нашій області незмінно триває з 00:00 по 05:00. Тобто, перебувати у цей період на вулиці та у громадських місцях заборонено! Це стосується як переміщення пішки, так і транспортом.

❗️Залишати домівку під час комендантської години можна лише у разі повітряної тривоги – щоб дістатися до найближчого укриття.

Також перебувати на вулиці та у громадських місцях уночі можуть ті, хто має спецперепустку, яку завірив комендант Львівської області. Але робити це дозволяється лише з поважних причин.

▪️ На Львівщині продовжує діяти заборона на продаж та запуск феєрверків, салютів й інших піротехнічних засобів. Зважаючи на те, що недавно пережила наша область, навряд у когось стане глузду шуміти таким чином, але потрібно нагадати. Якщо ж маєте таке бажання, то конвертуйте його у донати на ЗСУ! Щоб наші хлопці й дівчата могли забезпечити нормальні «феєрверки» окупантам.

▪️На посилене чергування виходять поліціянти, рятувальники та працівники «швидкої».