Відділ архітектури та містобудування

Детальні плани територій

Завантажити карту громади

01 Лютого, 2023 р., 10:55
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території сільської ради та будівництва і обслуговування дитячого садочку в с. Жирівка в районі вул. Центральна, 28 – вул. Польова, Пустомитівського району Львівської області.

01 Лютого, 2023 р., 09:42
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вул. Центральна в с. Хоросно Львівського району Львівської області.

31 Січня, 2023 р., 16:14
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вулиці Сагайдачного в с. Зубра Львівського району Львівської області.

31 Січня, 2023 р., 16:12
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – Внесення змін до детального плану території в межах вулиці Наварійської в с. Солонка Львівського району Львівської області.

25 Січня, 2023 р., 16:24
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план з метою відведення земельної ділянки для будівництва автодороги від с. Жирівка до с. Вовків Львівського району Львівської області.      Замовник: Солонківська сільська рада.

25 Січня, 2023 р., 12:35
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території в межах земельної ділянки кадастровий номер 4623681800:08:000:0425 на території Солонківської сільської ради Львівського району Львівської області.      Замовник: Солонківська сільська рада.

25 Січня, 2023 р., 12:29
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – про надання дозволу на розроблення детального плану території в межах с. Милятичі Пустомитівського району Львівської області.

25 Січня, 2023 р., 12:22
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території від села Жирівка до села Зубра Львівського району Львівської області.

25 Січня, 2023 р., 12:18
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території в с. Малечковичі Львівського району Львівської області.

17 Січня, 2023 р., 13:57
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах земельної ділянки, кадастровий номер 4623685600:04:002:0063, в с. Підтемне Львівського району Львівської області.