Відділ архітектури та містобудування

Генеральні плани

Детальні плани територій

Довідник вулиць

Порядок найменування вулиць та присвоєння адрес

Завантажити карту громади

26 Липня, 2024 р., 14:19
Виконавчий комітет Солонківської сільської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо присвоєння назви вулиці Олега Кунинця в с. Поршна на території населених пунктів Солонківської територіальної громади та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.
16 Липня, 2024 р., 14:56
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах кварталу К-4 в с. Деревач Львівського району Львівської області (кадастровий номер 4623685600:05:002:0464).             Замовник: Солонківська сільська рада.
05 Липня, 2024 р., 11:11
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вул. Лікарська та Степана Бандери в с. Малечковичі Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
04 Липня, 2024 р., 11:17
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вулиці Залізняка в с. Зубра Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
25 Червня, 2024 р., 10:57
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вулиці Грушевського в с. Поршна Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
21 Червня, 2024 р., 15:06
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –внесення змін до детального плану території в межах вул. Шкільна та вул. І. Франка в с. Зубра Пустомитівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
17 Червня, 2024 р., 12:25
Виконавчий комітет Солонківської сільської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо присвоєння назви вулиці Підлісна в с. Раковець на території населених пунктів Солонківської територіальної громади та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.
14 Червня, 2024 р., 11:30
Виконавчий комітет Солонківської сільської ради інформує про початок проведення громадського обговорення щодо присвоєння назви вулиці Поперечна в с. Поршна на території населених пунктів Солонківської територіальної громади та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.
04 Червня, 2024 р., 11:15
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в районі вул. Франка І. в с. Зубра Львівського району Львівської області (кадастровий номер 4623683300:01:002:1474).             Замовник: Солонківська сільська рада.
30 Травня, 2024 р., 10:39
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в районі вул. Проектована 7 в с. Липники Львівського району Львівської області (кадастровий номер 4623685500:03:001:0575).             Замовник: Солонківська сільська рада.