Солонківська територіальна громада
Львівська область, Львівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Правова допомога

Конституція України

Закон "Про місцеве самоврядування в Україні"

Закон "Про статус депутатів місцевих рад"

Закон "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Закон "Про доступ до публічної інформації"

Закон "Про очищення влади"

 

12 Квітня, 2021 р., 16:48
Судова процедура не завжди є найкращим та оптимальним способом вирішення спору між сторонами. В більшості випадків це зумовлюється значними витратами, пов’язаними з оплатою послуг адвокатів, судового збору за розгляд справи, можливих судових експертиз,  тривалістю судової процедури та подальших виконавчих дій. Крім того, винесення рішення на користь лише однієї із сторін призводить до фактичного розриву в подальшому будь-яких стосунків між сторонами. 
31 Березня, 2021 р., 11:34
 Переважна більшість українців користується не індивідуальним, а громадським транспортом. І тут потрібно усвідомлювати, що громадський транспорт – це не для когось, а для всіх нас. На те він і громадський. Щодня користуючись тим чи іншим видом громадського транспорту, мало хто з нас замислюється над тим, що можна робити під час поїздки, а що категорично заборонено, на що ми як пасажири маємо право, а що зобов’язані робити, щоб поїздка була безпечною і для нас, і для інших пасажирів.
19 Березня, 2021 р., 08:49
 Відповідно до ст. 651 Цивільного кодексу України зміна або розірвання договору допускається лише за згодою сторін, якщо інше не встановлено договором або законом. 
01 Березня, 2021 р., 09:23
Погіршення матеріального стану, зменшення соціального забезпечення, безробіття – це кризові явища в економіці нашої країни. Переоцінюючи власні можливості, громадяни масово укладають кредитні договори на купівлю комп’ютерної та побутової техніки, квартир, будинків, автомобілів тощо, хоча не завжди можуть вчасно та в повному обсязі виплачувати відсотки та суму боргу. На сьогодні досить актуальним є проблема невиконання кредитних зобов’язань клієнтами банків.
01 Березня, 2021 р., 09:16
КРОК 1 Визначтеся з терміном кредиту Від цілі кредиту залежить його термін. Великі цілі (нерухомість чи авто) вимагають більшої суми грошей, відповідно вам доведеться довше його виплачувати. Зазвичай такі кредити вигідніші, ніж нецільовий споживчий кредит. Адже банк отримує заставу, відповідно ризики кредитора нижчі. Нецільовий споживчий кредит надається на будь-які цілі, однак зазвичай відсоткова ставка за таким кредитом буде вищою, ніж за цільовим.
17 Лютого, 2021 р., 10:54
 Коли ми користуємося банківськими картками, беремо кредити, відкриваємо депозитні рахунки, купуємо товари на виплат, переказуємо гроші – ми стаємо споживачами фінансових послуг. Часто у людей виникають проблеми з банками та іншими фінансовими установами, з чим вони звертаються до фахівців системи безоплатної правової допомоги. Цього тижня система БПД у співпраці з Національним банком України проводить правопросвітницький тиждень на тему «Захист прав споживачів фінансових послуг».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь