Правова допомога

Конституція України

Закон "Про місцеве самоврядування в Україні"

Закон "Про статус депутатів місцевих рад"

Закон "Про службу в органах місцевого самоврядування"

Закон "Про доступ до публічної інформації"

Закон "Про очищення влади"

 

24 Грудня, 2020 р., 09:29
 Права землевласників:
17 Грудня, 2020 р., 09:04
 Згідно статті 98 Земельного кодексу України право земельного сервітуту - це право власника або землекористувача земельної ділянки або іншої заінтересованої особи на обмежене платне або безоплатне користування чужою земельною ділянкою. Важливо,  що встановлення земельного сервітуту не веде до позбавлення власника земельної ділянки, щодо якої він встановлений, прав володіння, користування і розпорядження ділянкою. Також, земельний сервітут здійснюється способом, найменш обтяжливим для власника земельної ділянки, щодо якої він встановлений.
11 Грудня, 2020 р., 10:17
Оформлюючи кредит, фінансова компанія  зазвичай просить позичальника дати телефон родича, колеги чи друга. Водночас установа не підписує з ними жодних документів про поруку та може навіть не перевіряти справжність контактів. Натомість компанія розраховує, що у випадку прострочення кредиту його вдасться стягнути за допомогою колекторів.
11 Грудня, 2020 р., 10:14
 Крок 1. Зателефонувати за номером «102». Підчас виклику екіпажу патрульної поліції слід зазначити, що потрібен екіпаж “ПОЛІНА” (спеціалізованні екіпажі поліції  проти домашнього насильства.)
04 Грудня, 2020 р., 10:17
Умовою для припинення права власності на зруйноване нерухоме майно є відповідна заява власника, яким відповідно до статей 316, 317 ЦК України визнається особа, яка на свій розсуд, одноособово або спільно з іншими суб'єктами володіє, користується і розпоряджається належним йому (їм) майном.
04 Грудня, 2020 р., 10:14
На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини. Батьки або особи, які їх замінюють, мають право і зобов’язані виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, фізичний, духовний і моральний розвиток, навчання, створювати належні умови для розвитку її природних здібностей, поважати гідність дитини, готувати її до самостійного життя та праці.
04 Грудня, 2020 р., 10:09
 Перед покупкою запитайте у продавця про акційні товари – причини зниження його ціни. Адже акційні пропозиції можуть стосуватися товару із певними дефектами (наприклад, подряпинами, пошкодженням упаковки тощо). Це можуть бути і речі належної якості (скажімо, несезонний одяг, стара колекція тощо).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь