Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Звітність

Заклади дошкільної освіти

Заклади середньої освіти

Народні доми

28 Липня, 2021 р., 10:37
Десять найкращих педагогів нашої територіальної громади можуть отримати по 25000 гривень грошової винагороди з бюджету Солонківської сільської ради
17 Червня, 2021 р., 09:21
15 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Солонківської сільської ради . За результатами конкурсу конкурсна комісія прийняла таке рішення: - рекомендувати на посаду директора Зубрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Солонківської сільської ради – Сідуна Володимира Васильовича; - рекомендувати на посаду директора Милятичівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Солонківської сільської ради – Михальчука Олександра Пилиповича; - рекомендувати на посаду директора Жирівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів -  закладу дошкільної освіти  імені Слуги Божого Мар’яна Галана Чину Найсвятішого Ізбавителя Солонківської сільської ради – Леськів Любов Євгенівну.
04 Червня, 2021 р., 13:34
Перелік осіб, які допущені у конкурсному відборі на посаду директора:
26 Травня, 2021 р., 17:07
Технології дистанційного та змішаного навчання за рік пандемії коронавірусу стали вже звичними для шкіл. Державна служба якості освіти також пристосувала інструментарій проведення інституційного аудиту до умов дистанційної або частково дистанційної роботи закладів. Адаптації потребує організація освітньої діяльності, щоб заклади продовжували працювати якісно та ефективно і в умовах очного навчання, і онлайн. Змінювати слід і всі компоненти системи освітнього процесу школи. Розглянемо, як директорові та педагогам налагодити роботу в умовах дистанційного навчання.
15 Квітня, 2021 р., 11:47
- Які чинники впливають на якість інклюзивного навчання в школах України?
02 Березня, 2021 р., 12:45
 З 13 грудня триває зимовий чемпіонат з мініфутболу серед чоловіків у м. Пустомити. В ньому бере участь і команда нашої громади, яка претендує на завоювання золотих медалей.
03 Лютого, 2021 р., 15:03
14 лютого Міжнародний день ДАРУВАННЯ КНИГ!
01 Лютого, 2021 р., 16:41
З  01 лютого 2021 розпочалась реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року. Кожній особі, яка планує брати участь в ЗНО потрібно зробити 4 кроки.
22 Січня, 2021 р., 16:27
 22 січня в народному домі с. Солонка відбулись урочисті події приурочені до Дня Соборності Української держави. У святкуванні взяли участь: вчитель історії ОЗЗСО ім. Героя України М. Паньківа Ігор Куц, директор народного дому с. Солонка Олена Корнєєва, учасниця ансамблю "Перлина" Христина Сушко та учасниця ансамблю "Яворина" Леся Гайдош. Молебень провів о. Роман Гаранджа.