Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

14 Вересня, 2020 р., 09:41
До дня фізичної культури і спорту у с.Поршна відбулась пізнавальна гра «Велосипед - це модно і сучасно», в якій діти провели вікторину на знання правил безпечного користування велосипедом, переваги його користування для людини і суспільства загалом, а також провели міні-турнір із шашок.
14 Вересня, 2020 р., 09:18
Сьогодні в с.Поршна новостворений дитячий хор, під керівництвом Іванни Бойко, співав Недільну Літургію в церкві Покрови Пресвятої Богородиці. "В час пандемії Господь виявляє особливу любов і вибирає людей, котрі помагають громаді справитись із викликами сьогодення",- сказав о.Олексій про направду велику подію.
11 Вересня, 2020 р., 20:29
За результатами позачергового засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Солонківської сільської ради (протокол №31 від 11.09.2020 р.), зважаючи на те, що Пустомитівський район підпадає під критерії, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, з метою запобігання поширенню на території Солонківської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, прийнято рішення з 14 вересня заборонити відвідування закладів загальної середньої та дошкільної освіти на всій території Солонківської ОТГ на період дії в Пустомитівському районі «червоного рівня епідемічної небезпеки».
10 Вересня, 2020 р., 10:51
Чергове заняття з образотворчого мистецтва поршнянських діток під керівництвом Мар'яни Бондар. Тема заняття: Засоби виразності живопису: колір і форма, кольоровий контраст, нюанс. Діти розвивали уміння передавати настрій контрастними кольорами, удосконалювати художні техніки (отримання необхідних відтінків різними способами та прийоми нанесення фарб).