Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

15 Січня, 2021 р., 15:06
Прославляймо світле Різдво Христове гучною колядою! Ансамбль "Яворина" народного дому с. Солонка, щиро вітає всіх з новорічно-різдвяними святами!
04 Січня, 2021 р., 13:23
3 січня 2021р  в м.Трускавець  чоловіча  волейбольна команда  Солонківської ОТГ в складі: Пік Ю, Бучок Н (с.Зубра),  Жиравецький В, Дума М, Дума Н, Дума В (с.Солонка) стала бронзовим призером  волейбольного турніру "Новорічний Трускавець".
21 Грудня, 2020 р., 14:49
З нагоди відзначення 155-річниці з дня народження Андрея Шептицького в ОЗЗСО І-ІІІ ст. було проведено тематичні уроки, перегляди документальних відеороликів та виховні години, на які було запрошено о. Романа Гаранджу. Діти мали можливість поспілкуватися з отцем та послухати його розповіді про митрополита.
16 Грудня, 2020 р., 10:49
З нагоди 155-ї річниці з дня народження митрополита Андрея Шептицького у Хороснянській філії І-ІІ ст. було проведено прес-реліз "Митрополит Андрей Шептицький - Мойсей українського народу". Захід провели за участі колишнього учня школи, семінариста-випускника Львівської духовної семінарії Ходаня Назара.