Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості

Назва предмета закупівлі Автомобіль вантажний бортовий тентований REFORM 0901021ZТ-01 на шасі Пежо боксер – за кодом ДК 021:2015:34110000-1 Легкові автомобілі) (ідентифікатор закупівлі: UA-P-2023-07-19-004749-a.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Для забезпечення належних умов праці та належного виконання функціональних обов’язків, покладених на працівників Комунального підприємства «Амарант» протягом 2023 року, планується придбати автомобіль.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства.

Розмір бюджетного призначення відповідно до розрахунку кошторису складає 1 600 000 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить 1 600 000 грн. Розрахунок очікуваної вартості зазначених товарів було складено з урахуванням рекомендацій Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), зокрема використовуючи метод порівняння ринкових цін на такі товари, доступні у відкритих джерелах інформації (Інтернет) тощо.

Назва предмета закупівлі Трактор-косарка RT RT 5097.1 Z або еквівалент (ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-16-014390-a.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Для забезпечення належних умов праці та належного виконання функціональних обов’язків, покладених на працівників Комунального підприємства «Амарант» протягом 2023 року, планується придбати трактор-косарку.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення    Розмір бюджетного призначення відповідно до розрахунку кошторису складає 180 000 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі становить 180 000 грн. Розрахунок очікуваної вартості зазначених товарів було складено з урахуванням рекомендацій Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), зокрема використовуючи метод порівняння ринкових цін на такі товари, доступні у відкритих джерелах інформації (Інтернет) тощо.