Всеукраїнські змагання серед команд сільських, селищних об’єднаних територіальних громад України

Дата: 22.09.2020 09:14

17 – 20 вересня у селищі Ворохта Івано-Франківської області відбулись змагання серед команд сільських, селищних об’єднаних територіальних громад України, організовані та проведені Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством «Колос» АПК України та присвячені 70-річчю утворення ФСТ «Колос». Львівську область уже вкотре представляла збірна команда Солонківської сільської ради.

Змагання проводились в таких видах спорту: волейбол та футзал (на вибір), настільний теніс, шахи, шашки, гирьовий спорт. Наша команда не стала призером змагань, але найвищий результат показала команда з настільного тенісу - в особистому заліку 3-тє місце та бронзу здобув Володимир Окопний. Безперечно, будь-які змагання, це перш за все боротьба. Та водночас це і свято здорового способу життя та популяризації спорту серед найрізноманітніших верств населення. Велика подяка всім спортсменам-учасникам змагань.