Результати конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 17.06.2021 09:21
Кількість переглядів: 1969

Фото без опису15 червня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Солонківської сільської ради . За результатами конкурсу конкурсна комісія прийняла таке рішення:
- рекомендувати на посаду директора Зубрянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Солонківської сільської ради – Сідуна Володимира Васильовича;
- рекомендувати на посаду директора Милятичівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Солонківської сільської ради – Михальчука Олександра Пилиповича;
- рекомендувати на посаду директора Жирівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів -  закладу дошкільної освіти  імені Слуги Божого Мар’яна Галана Чину Найсвятішого Ізбавителя Солонківської сільської ради – Леськів Любов Євгенівну.

Відео конкурсу