Відділ архітектури та містобудування

10 Травня, 2023 р., 15:38
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах кварталу забудови К-2 в с. Малечковичі Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
08 Травня, 2023 р., 16:33
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу Солонківської територіальної громади Львівського району Львівської області у 2022 році.
28 Квітня, 2023 р., 15:59
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вулиць Проектована c. Малечковичі Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
10 Квітня, 2023 р., 14:15
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вулиці Проектована, 35 в селі Малечковичі Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
04 Квітня, 2023 р., 14:46
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в  межах земельної ділянки з кадастровим номером 4623683300:01:002:1323 в с. Зубра Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
04 Квітня, 2023 р., 09:42
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в с. Селисько Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
15 Березня, 2023 р., 15:37
     Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вул. К. Устияновича в с. Милятичі Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
14 Березня, 2023 р., 14:13
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПІДГОТОВКИ АНАЛІТИЧНОГО ЗВІТУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МІСТОБУДІВНОГО МОНІТОРИНГУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ
02 Березня, 2023 р., 10:40
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в с. Нагоряни Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
01 Березня, 2023 р., 09:42
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах земельної ділянки, кадастровий номер 4623685600:02:001:0235 в с. Новосілка Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.