Відділ архітектури та містобудування

06 Грудня, 2022 р., 10:31
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – щодо надання дозволу на внесення змін до детального плану території в межах вулиці Жирівська с.Солонка Львівського району Львівської області затвердженого рішенням Солонківської сільської ради № 3259 від 26.09.2022 р.
23 Листопада, 2022 р., 11:02
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території в межах вулиці Старицького в с. Солонка Львівського району Львівської області.
23 Листопада, 2022 р., 10:59
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – внесення змін до детального плану території в межах вулиць Зелена та Львівська в с. Солонка Львівського району Львівської області затвердженого рішенням № 3115 від 03.06.2022 р.
21 Листопада, 2022 р., 16:48
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території в с. Підтемне Львівського району Львівської області.
18 Листопада, 2022 р., 15:34
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території в межах кварталу забудови К-1 в с. Жирівка Львівського району Львівської області.
18 Листопада, 2022 р., 15:14
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території в межах земельної ділянки, кадастровий номер 4623686600:08:000:0052 в с. Солонка Львівського району Львівської області.
18 Листопада, 2022 р., 15:12
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території з метою відведення земельної ділянки для будівництва автодороги від с. Жирівка до с. Вовків Львівського району Львівської області.
18 Листопада, 2022 р., 15:09
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території в межах вул. Кільцева – Західний об’їзд м. Львова на території Солонківської територіальної громади Львівського району Львівської області.
18 Листопада, 2022 р., 15:05
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план території в межах с. Милятичі Львівського району Львівської області.