Відділ архітектури та містобудування

21 Лютого, 2023 р., 11:53
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах земельної ділянки кадастровий номер 4623681800:08:000:0326 в с. Загір’я Львівського району Львівської області.             Замовник: Солонківська сільська рада.
09 Лютого, 2023 р., 12:46
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вул. Шухевича в с. Малечковичі Львівського району Львівської області.
09 Лютого, 2023 р., 11:45
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вулиці Наварійська в с. Солонка Львівського району Львівської області.
09 Лютого, 2023 р., 10:33
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –внесення змін до детального плану території в межах земельної ділянки з кадастровим номером 4623685600:05:001:0020 в с. Деревач Львівського району Львівської області затвердженого рішенням Раковецької сільської ради №214 від 25.10.2017р.
07 Лютого, 2023 р., 11:27
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах с. Раковець Львівського району Львівської області з метою будівництва та обслуговування дитячого та спортивного майданчиків.
01 Лютого, 2023 р., 10:55
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території сільської ради та будівництва і обслуговування дитячого садочку в с. Жирівка в районі вул. Центральна, 28 – вул. Польова, Пустомитівського району Львівської області.
01 Лютого, 2023 р., 09:42
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вул. Центральна в с. Хоросно Львівського району Львівської області.
31 Січня, 2023 р., 16:14
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації –детальний план території в межах вулиці Сагайдачного в с. Зубра Львівського району Львівської області.
31 Січня, 2023 р., 16:12
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – Внесення змін до детального плану території в межах вулиці Наварійської в с. Солонка Львівського району Львівської області.
25 Січня, 2023 р., 16:24
Солонківська сільська рада повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у містобудівній документації – детальний план з метою відведення земельної ділянки для будівництва автодороги від с. Жирівка до с. Вовків Львівського району Львівської області.      Замовник: Солонківська сільська рада.