Міжнародний математичний конкурс у Поршнянському НВК

«Кенгуру»- це цікаво!

«Кенгуру»-це пізнавально !

«Кенгуру»- це круто !

- під таким гаслом провели міжнародний математичний конкурс у Поршнянському НВК 15 березня 2018 року. Участь у грі взяли більше половини школярів  2-9 класів. Координатор конкурсу, учитель математики, Критович Галина Василівна вважає,що «Кенгуру» популяризує математичні ідеї,  сприяє виявленню талановитих школярів, розвитку їх інтелектуальних здібностей , а також активізує творчу діяльність  вчителів, допомагає виробленню методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників .

Конкурс проводиться щорічно у третій четвер березня країнами, які є учасницями міжнародної організації «KANGOUROU SANS FRONTIERES» або планують ними стати. Організація «KANGOUROU SANS FRONTIERES» налічує на сьогодні 46 країн. Україна вперше провела в себе конкурс 1997 року.