Урок пам’яті Героїв Небесної Сотні у Солонківській ЗОШ

Дата: 01.03.2018 09:58

Чотири роки минуло після трагічних подій на майдані. Але сум і справедливий гнів і досі тривожить серця. Щороку у Солонківській ЗОШ І-ІІІст. імені Героя України Миколи Паньківа вшановують пам’ять загиблих на Майдані. Серед них і Герой України Микола Паньків, ім’я якого носить школа. Протягом тижня, щодня, проводилися виховні заходи, присвячені пам’яті загиблих Героїв. Я була присутня на уроці пам’яті Героїв Небесної Сотні, який провела класний керівник 6Б класу Шевчук О.М. Діти проникливо читали поезію і розповідали про загиблих Героїв. Пам’ять про них вшанували хвилиною мовчання. Про ті події нагадували шини і каски, які стали своєрідними символами Майдану. Свій вірш «Небесна сотня піднялась на небо» прочитала Шевчук Олена Миколаївна, яка написала його ще в 2014 році. Закінчили урок пам’яті гімном України.
Сум і скорбота були тими відчуттями, що залишилось у мене після уроку пам’яті.

Заступник начальника відділу освіти,культури
Солонківської сільської ради ОТГ Ткачук О.М.

Відео з уроку: