Графік виїзного прийому громадян працівників Пустомитівського відділу Пенсійного Фонду України у Солонківській ОТГ

Дата: 22.03.2018 10:50

22 березня (четвертий четвер місяця)

12 квітня (другий четвер місяця)

26 квітня (четвертий четвер місяця)

10 травня (другий четвер місяця)

24 травня (четвертий четвер місяця)

14 червня (другий четвер місяця)

Час прийому: 3 10:00 до 13:00
Прийом здійснюватиметься у Загальному відділі Солонківської сільської ради у приміщенні Народного Дому с. Солонка.

Перелік послуг, що будуть надаватися органами Пенсійного фонду на робочих місцях, створених в об’єднаних територіальних громадах:

1.     Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо).

2.     Попередній запис на прийом до керівництва територіального управління або керівників структурних підрозділів управління,

3.     Консультування щодо законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення.

4.      Приймання замовлень на видачу довідок:

-        про розмір пенсії;

-        про перебування на обліку та індивідуальних відомостей про застраховану особу (за формами ОК5, ОК2, ОК7).

5.      Видача виготовлених довідок, індивідуальних відомостей, оригіналів

трудових книжок.

6.      Допомога в заповненні та прийманні анкети на виготовлення пенсійного

посвідчення.

7.      Видача пенсійного посвідчення.

8.     Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання,

9.     Приймання документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.

10.    Приймання заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для - підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

11.      Приймання заяв та документів щодо:

-        переведення виплати пенсії за новим місцем проживання;

-        виплати пенсії за довіреністю;

-        зміни способу виплати пенсії;

-        поновлення виплати пенсії;

-        перерахунку призначених пенсій;

-        встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною; виплати недоотриманої пенсії.

12.       Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України, надання допомоги в користуванні ними.