Учні Солонківської ЗОШ взяли участь у конкурсі «Таланти твої Україно»

Дата: 06.03.2018 11:33

3 березня 2018 року в м. Пустомитах проводився конкурс «Таланти твої Україно» серед шкіл району в якому взяли участь учні 5 – 7 класів Солонківської ЗОШ I – III ступенів імені Героя України Миколи Паньківа під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Ткачук Любові Володимирівни.

Конкурс проводився у шести номінаціях:

«Скульптура»

«Аплікація»

«Витинанка»

«Живопис, портрет»

«Графіка»

«Живопис – пейзаж»

Учні нашої школи показали неабиякі знання та вміння з декоративно – ужиткового мистецтва.

Так в номінації «Скульптура» I місце зайняв учень 5 – А класу – Магола Святослав;

• у номінації «Аплікація» I місце зайняла учениця 7 – А класу – Луньова Вікторія;
  • у номінації «Витинанка» II місце зайняла учениця 7 – А класу – Рейс Марія;
  • у номінації «Живопис, портрет» II місце зайняла учениця 7 – Б класу – Саган Соломія;
  • у номінації «Графіка» III місце зайняла учениця 6 – А класу – Красницька Вероніка;
  • у номінації «Живопис –пейзаж» III місце зайняла учениця 5 – Б класу – Кирилян Маріанна.