День народження Героя Небесної сотні Миколи-Олега Паньківа

Дата: 07.02.2018 11:51

Фото без описуФото без опису

В селі Липники похований Герой Небесної сотні Микола-Олег Паньків. 6 лютого Миколі-Олегу могло виповнитися 43 роки, та снайперська куля обірвала його життя на Майдані у Києві 20 лютого 2014 року. В день народження героя в церкві відбулась служба Божа, а після неї панахида на кладовищі за упокій Миколи-Олега Паньківа. Пізніше, того ж дня, у Львівському музеї Визвольної боротьби, куди були запрошені родина, друзі та однокласники, відбулась презентація  проекту День народження Небесної Сотні. Також на презентації були присутні заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак та керівник  департаменту з питань культури,національностей та релігії Мирослава Туркало.