В с. Раковець відбулись громадські слухання

Дата: 16.03.2018 12:10

14 березня у селі Раковець відбулись громадські слухання по обговоренню проекту Плану соціально-економічного розвитку Солонківської об’єднаної територіальної громади, Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Солонківської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Статуту громади.

Дякуємо всім мешканцям за активну громадянську позицію та за участь у слуханнях.
З проектами ви можете ознайомитись тут.
Нагадуємо громадськості, депутатському корпусу, представникам бізнесу, мешканцям об’єднаної територіальної громади, що прийом пропозицій до проекту Плану досі триває. Ви можете використати для цього Форму пропозицій, яка була затверджена на громадських слуханнях.

Пропозиції можна подавати до наступної сесії, про дату якої буде повідомлено додатково, в письмовому та електронному вигляді на пошту v.e.r.solonkarada@gmail.com.