"Олімпійські ігри: історія та сучасність" у Поршнянському  НВК

Дата: 16.03.2018 12:28

Вже кілька  століть

Священний вогонь олімпійський палає.

Мільйони атлетів з усіх континентів

На форум спортивний всіх разом збирає,

Щоб мірятись силою, знать, хто найшвидший,

Хто вищу за інших планку здолав.

7  березня  2018 року у Поршнянському  НВК  учитель  історії  та географії Кузик  І.В. провела урок – гру на тему :  "Олімпійські ігри: історія та сучасність". Учні дізнались про те, скільки необхідно докласти зусиль, важкої щоденної, іноді монотонної праці для того, щоб завоювати медаль, особливо - олімпійську.

Школярі були поділені на дві команди, вправно змагались,  розв'язували кросворди та ребуси, аналізували історичні факти, перекладали тексти з іноземної мови, згадували досягнення спортсменів  Зимової Олімпіади у Південній Кореї . Під час гри учні розповіли про те, що Олімпійські ігри – не тільки змагання між спортсменами, але  й   є  послом  миру у всьому світі: під час ігор дотримувались священного миру,будь-які військові конфлікти та сутички в регіоні, де відбувались Олімпійські ігри, заборонялись.

У кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно працювати для здійснення своєї мрії.