Шахові змагання у Польщі

Дата: 28.02.2018 12:32

За доброю традицією  Солонківської  сільської  ради (сьогодні ОТГ), щороку найкращі шахісти беруть участь у шаховому турнірі, що відбувається у республіці Польща, міста Орли. Під керівництвом війта Богуслава,  заходи  проводяться  завжди на високому рівні.

Окрім мешканців даного міста у турнірі взяли участь жителі навколишніх сіл. Всіх учасників було близько 100. Серед них були представники України, діти і дорослі з Пустомитівщини. До складу делегації входили також і працівники Солонківського відділу освіти,культури,туризму,молоді та спорту.

Серед наших дітей були переможці Меланія Волошинська ( 1місце ), Мирослав Куза ( 2 місце ). Серед дорослих – 13 місце (з 27 учасників ) Буга Іван Іванович.

Зате у виграші залишилися всі! Переможці були нагороджені грамотами, медалями, кубками, подарунками. А у тих, хто не переміг, залишились приємні спогади і бойовий настрій змагань.

Ткачук О.М.