Збір пропозицій до проекту Плану соціально-економічного розвитку Cолонківської сільської  ради ОТГ на 2018 рік.

Дата: 04.02.2018 13:57

Солонківська сільська рада обєднаної територіальної громади повідомляє про збір пропозицій до проекту Плану соціально-економічного розвитку Cолонківської сільської  ради ОТГ на 2018 рік.

На даний час розпочато розробку проекту Плану соціально-економічного розвитку Солонківської сільської ради  ОТГ на 2018 рік (далі – проект Плану).

Законодавчою та методичною основою проекту Плану є  Закони України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про засади державної регіональної політики» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних документів соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади».

Проект Плану  розробляється  з урахуванням  документів вищого рівня, а саме:

• Державною стратегією регіонального розвитку України на період до 2020 року;
  • Стратегією розвитку Львівської області до 2020 року;
  • Стратегією розвитку Пустомитівщини на період до 2025 року.

Просимо громадськість, депутатський корпус, представників бізнесу, мешканців об’єднаної територіальної громади надавати пропозиції до проекту Плану до 16 лютого 2018 року  у Солонківську сільську  раду в письмовому та електронному вигляді.

Контактна особа: Надворна Галина , тел.067 744 53 41.

e–mail: v.e.r.solonkarada@gmail.com