Година спілкування «На крилах любові» у с. Підсадки

Дата: 15.02.2018 15:08

В українському календарі завжди було чимало самобутніх глибокоетичних свят, але традиція відзначати День святого Валентина зародилася лише недавно.

14 лютого з нагоди цього свята в Народному домі с. Підсадки була проведена година спілкування «На крилах любові».

Учасники спілкування Василишин Соломія, Ярмола Люба, Терадай Ірина, Вітик Віталій та інші ділились своїми поглядами стосовно цього радісного свята. За традицією обмінялись валентинками і подарунками виготовленими своїми руками.

Директор народного дому Добуш  Н. І. наголосила, що основне призначення цього свята - нагадати усім, що кохання є силою, яку не можна подолати чи уникнути, тільки воно надає зміст життю і його треба у собі зберегти попри всі життєві негаразди.

Година спілкування пройшла в дружній, теплій атмосфері.