Вечір пам'яті Шевченка у с. Липники

Дата: 22.03.2018 16:21

18 березня в НД с.Липники відбувся вечір пам'яті Т.Г.Шевченка. У вечорі брали участь різні гуртки. Хор заспівав улюблені  пісні про Шевченка,  які написані в наш час. Такі як: "Пісня про Шевченка", "Тарасові ніч", "Спи Тарасе, батьку рідний" та багато інших на слова кобзаря. Діти заспівали "Садок  вишневий  коло хати" та розказували вірші автора. Дуже гарно декламували вірші наші молоді таланти: Богдан Зятик "Кавказ" та Оля Глюдз "Розрита могила". Учасники драматичного  гуртка Леся Хамуляк та Ярина Подібко виконали уривки вистав з поем Шевченка "Сон" та "Гайдамаки". Зал довго оплесками не хотів відпускати артистів зі сцени. На нашому святі були присутні гості: Голова Солонківської ОТГ Ткачук В.В., Староста села Баркит Б.В., заступник начальника відділу культури та освіти Солонківської ОТГ Цимбаліста Н.М. та депутат Верховної Ради Кадикало М.О.