Витяги з Державного земельного кадастру тепер можна отримати в Солонці

Дата: 27.03.2018 12:12

З березня 2018 року при Солонківській сільській раді кадастровий реєстратор здійснюватиме видачу відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку. Витяг з кадастру – документ, необхідний для вчинення операцій з землею (купівля-продаж, дарування, оренда тощо). Задля повноти та зручності отримання адміністративних послуг при Солонківській сільській раді введено посаду та організовано роботу кадастрового реєстратора. Відтепер громадяни зможуть в своєму селі отримати витяг з Державного земельного кадастру. Тепер не буде необхідності «оббивати пороги» міських ЦНАПів. Ми, крок за кроком стаємо ближче до людей. Адміністративний збір: 0,055 розміру мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга (станом на 01.01.2018р вартість надання відомостей з ДЗК про земельну ділянку становить 88.10грн.). За зверненням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування - послуга безоплатна.

Кадастровий реєстратор працює з понеділка до п’ятниці, у Земельному відділі (Солонка, НД Просвіта, 2 поверх).

Заяви щодо видачі витягів приймаються з 1000 до 1300.