Гості з Грузії

Дата: 29.03.2018 09:55

З 23 березня 2018 року у Солонківській ОТГ  (Солонківська ЗОШ та Зубрянський НВК) у рамках транскордонної співпраці перебуває делегація громадської школи № 153 м. Тбілісі. Очолює делегацію директор школи Натія Пекрішвіллі.  Протягом десяти днів перебування гості знайомляться з традиціями, історією, культурою, побутом та життям в Україні .

У Зубрянському НВК гостей ознайомили із позашкільним життям наших учнів : танцями, вокалом, грою на фортепіано, малюванням, волейболом, карате.

Школярі з Грузії разом з нашими учнями вивчали основні кроки українських танців (побували на уроці хореографії), співали українських та грузинських пісень під акомпанемент дітей , що займаються у школі мистецтв, розмальовували писанки (майстер клас провела майстриня з писанкарства п. Емілія).

Тепла дружня атмосфера та насичена програма дали поштовх до дружби між учнями двох держав, а мовний бар'єр не став перепоною у спілкуванні.