Гості з Грузії у Солонківській ОТГ

Дата: 02.04.2018 09:19

З 23 березня 2018 року по 31 березня 2018 року у Солонківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Героя України Миколи Паньківа  у рамках транскордонної співпраці перебувала  делегація громадської школи № 153 м. Тбілісі. Очолювала делегацію директор школи Натія Пекрішвіллі.  Протягом десяти днів перебування гості знайомилися з традиціями, історією, культурою, побутом та життям в Україні . Зустрічі проходили і у шкільних колективах, зокрема Солонківській ЗОШ, Зубрянському НВК та Лапаївській ЗОШ. Гостей цікавить система освіти в Україні, а господарів – Грузії. Протягом усього перебування грузинські учні та вчителі зустрілися з головою Пустомитівської районної ради Галиною Гичкою, головою Солонківської ради ОТГ – Віталієм Ткачуком, начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Солонківської ОТГ Віталією Середою, побували на екскурсіях по м.Львову, «Золотій підкові Львівщини», музеї «Арсенал» та переглянули балет «Лебедине озеро» у Львівському оперному театрі. Було підписано Угоду про співпрацю між Солонківською ЗОШ та школою № 153 м. Тбілісі. Багато нового побачили та дізналися як  гості так і господарі. Співпраця тільки  розпочалася , тому ще дуже багато дізнаються обидві сторони про країни та людей , які у них живуть.

Директор Солонківської ЗОШ І-ІІІ ст..

ім.. Героя України М. Паньківа

Володимир Кіт