Паски для воїнів АТО від Поршнянського НВК

Дата: 02.04.2018 16:50

Уже традиційно учні та вчителі Поршнянського НВК  зібрали кошти, на які придбали паски, копчені вироби, каву, тушкованку для воїнів АТО.  Учні намалювали листівки  та написали щирі  побажання. Вони тішились тим, що змогли долучитися з вітаннями, адже хлопцям на передовій так потрібні слова підтримки. Діти пообіцяли, що зроблять усе для того, щоб надихати  воїнів на захист нашої держави.

Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці отець Олексій освятив паски та ковбаску і наголосив, що ці паски - для наших захисників, які відстоюють незалежність нашої Української держави, а радість Воскресіння Христового має витати у серці кожного християнина, оскільки така радість походить не від людей, а від Бога.

Вже сьогодні Великодні смаколики повезли волонтери на передову.

Нехай всі  страви смакують захисникам Батьківщини, пригадуючи їм рідні домівки. А воскреслий Христос нехай благословить їх і нас своїм миром.