День зустрічі птахiв

Дата: 04.04.2018 12:37

За календарем Міжнародних екологічних акцій 1 квітня відзначено як День птахів.

З метою розширення знань дітей про  перелітних птахів нашого краю, розвитку інтересу до народних традицій, виховання почуття любові і бережливого ставлення до природи, вчителем біології Шевчук Оленою Миколаївною було проведено «Свято зустрічі птахів»

Ще взимку почалась підготовка до свята. Учні 10 класу змайстрували шпаківні, молодші школярі  - годівнички. Всім учням школи було цікаво брати участь в акції. Протягом тижня учні молодших класів малювали птахів, виготовляли паперових журавликів, вчили веснянки, закликання разом з матусями пекли жайворонків з тіста.

Учні старших класів підготували цікаві стінгазети і навіть макет лелеки.

Апогеєм свята був виступ учнів 7 – х класів. Чудове свято з розповідями про птахів, віршами та піснями, танцями та повчальними сценками, підняло настрій усім. Відео про лелек, що прилетіли в Україну та їх рятівників нікого не залишило байдужим.

Птахи – вісники приходу весни, пробудження природи, тому їх завжди цінували та оберігали. Отже, «Свято зустрічі птахів» мало виховне та екологічне значення.