Солонка святкує Великдень

Дата: 11.04.2018 09:54

«Солонка святкує Великдень» під такою назвою розпочалося святкування Великодніх свят у НД с.Солонка. Активно святкували, співали, водили гаївки за участю дитячих колективів с.Солонка «Перлина» та «Крапелька», солістки Хахули Каріна та Дуда Вікторія подарували свої пісня, а ведучою цього свята  була Ірина Давосир солонківчанка, дівчинка яка завжди активно веде усі заходи що проходять у НД. Також на свято завітала Дитяча естрадна школа Karparation, яка привітала усіх жителів с.Солонка,подарувала хороший настрій та драйвові пісні. Спеціальними гостями цього святкування був молодіжний гурт МалДіви, які запалили своїми піснями усіх слухачів! Після виступу кожен міг зробити з ними селфі! Також до привітального слова було запрошено директора НД с.Солонка Карпу-РипновськуЮ.С, яка привітала усіх жителів з Великодніми святами, а для усіх діток які були присутніми на святі і водили гаївки, зробили солодкі подарунки, дякуючи за підтримку та допомогу Кутному Б.Б та Солонинко О.С.