Великдень у с. Підсадки

Дата: 12.04.2018 14:45

Христос Воскрес!

Прийшла весна, а за нею найчарівніше, найулюбленіше свято—Великдень!  З настанням Пасхальних днів, з’являється надія на краще життя. У чистий день—четвер члени любительського об’єднання –«Умілі руки» Народного дому с. Підсадки провели майстер-клас з виготовлення писанок і оформлення святкових кошиків. Це наш звичай, наша традиція, яку ми повинні зберегти і передати для майбутніх поколінь.

Особливо урочисто була проведена година духовності «Боже благословення—запорука миру і духовного відродження». Перед освячення великодніх кошиків, присутні із запаленими свічками чекали благословення священника отця Олексія біля каплички св. Антонія.

Відчуття чистоти і щастя охоплювали наші серця, наповнювали Божою благодаттю, коли ми повертались з освяченими кошиками додому. Здається, що багато проблем  вирішено і життя має стати кращим.

Красиво, барвисто і радісно відбулись гаївки та забави молоді.

Воістину Воскрес!