Інтегроване заняття у дошкільній групі на тему «Космос»

Дата: 20.04.2018 15:32

13 квітня у дошкільній групі Поршнянського НВК І-ІІ ст. відбулося інтегроване заняття на тему "Космос". Діти сконструювали з пластиліну ракети, уявили себе  міжпланетними дослідниками  і полетіли у відкритий  космос.  Вони познайомились з планетами нашої Сонячної системи та з захватом в очах самі стали планетами, відтворюючи їх рух  по орбітах навколо сонця. Проходячи по орбіті "планети" віталися з сусідами , зрозуміли, чому вони не штовхаються одна з одною, і що вони проходять повне коло навколо «вогняної зорі»   за різний час. Космічна подорож дітками дуже сподобалась. На ракетах юні космонавти повернулися додому і  з захопленням розповідали друзям і батькам, як вони були "аж  великою планетою" !  Подорож відбулася завдяки вихователю Чорній Марії Миколаївні та їх майбутньому учителю Ноняк Галині Василівні.

Всі планети стали в ряд,

Починається парад!

Раз – Меркурій-мандрівник,

Два – Венера, красний лик.

Три – Земля вітає нас,

А чотири – воїн-Марс.

П’ять – Юпітер,

шість – Сатурн,

Сім – Уран, за ним – Нептун.

Вісім сонячних планет

Поспішають на бенкет.