Солонківська громада має свого інспектора праці

Дата: 21.04.2018 08:59

20 квітня, начальник ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова вручила службове посвідчення інспектора праці представнику Солонківської сільської ради Тарасу Кармелюку.

Вручення документу відбулося за участі керуючого справами Солонківської сільської ради ОТГ Сергія Філіповського.

Нагадаємо, що посада інспектора праці була впроваджена у зв’язку із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці. Контрольні повноваження інспектора праці підтверджуються службовим посвідченням.

До слова, інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі “Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю” підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування   або за телефоном (044) 288-10-00.

Джерело: http://lviv.dsp.gov.ua