Відкритий урок у Зубрянському НВК

Дата: 21.04.2018 09:17

У середу, 18.04.2018 року, у Зубрянському НВК учитель української мови та літератури Лука Л.І провела  відкритий урок з української літератури у 8-Б класі на тему «Становлення особистості у сучасному світі» ( за мотивами повісті Ніни Бічуї « Шпага Славка Беркути»).

На уроці були присутні  члени Солонківського освітнього округу.

Учні, характеризуючи головних героїв повісті, з’ясовували, що ж впливає на  формування особистості: сім’я чи вулиця. Під час роботи були застосовані різні методи та форми роботи: це і використання ІКТ(презентації), робота в парах, робота в групах, «дерево проблем» та інші. Атмосфера на уроці була дружня, відповідь на проблемне питання кожен учень висловлював обдумано і активно обстоював свою думку.