Виховний аспект «Євроатлантична інтеграція України: НАТО» у Поршнянському НВК I - II ступенів

Дата: 23.04.2018 10:08

Геополітична гра, яка почалася в Криму та на сході України, пролила світло на НАТО та його історичну роль в якості противаги російській агресії. На сьогодні НАТО вважається найкраще організованою та дієвою міжнародною організацією у сфері оборони, безпеки та політики. Ідеологія Організації Північноатлантичного альянсу викладена у Договорі, укладеному у Вашингтоні (США) 4 квітня 1949 року десятьма європейськими та двома північноамериканськими незалежними країнами, які взяли на себе зобов'язання щодо забезпечення взаємної оборони. У 2018 році Україна отримала статус країни – аспіранта НАТО (держави, яка заявила про свою зацікавленість у приєднанні до альянсу). Саме з приводу важливості та значимості громадських обговорень тематики Україна – НАТО, 19 квітня 2018 року у Поршнянському НВК I – II ступенів проведено відповідні заходи:

1.Урок з образотворчого мистецтва у 6 класі «Україна – НАТО: мистецький погляд!» (Вчитель Іванець Володимир Миколайович);

2.Урок історії у 9 класі «Відносини Україна – НАТО!» (Вчитель Кузик Ірина Володимирівна).