День довкілля та День Землі у Поршнянському НВК

Дата: 24.04.2018 10:24

Одна   земля у нас , одна ,

хай буде чистою вона.

Людська рука нехай не нищить рідний край!

В нас небувалої краси річки

І гори , і ліси -

одна Земля в нас, ти її оберігай !

Традиційно щороку в квітні відзначаються День довкілля та День Землі. У Поршнянському НВК І-ІІ ступенів  учні 3, 5 та 6 класів разом з учителями : Солодкою Н.І.,  Кузик І.В.  та Критович Г.В. долучилися до акції « Посади біля школи квітку – милуватимешся влітку ». Школярі висадили декілька видів  квітів , пропололи клумби . Діти з обережністю  ставились до кожної рослини,поливали їх. Після  виконаної роботи очі  дітей світилися радістю.   Діти хочуть , щоб вся наша планета була  зелена і квітуча ,щоб поруч з ними жили здорові люди , щоб очі милувались різнобарвними квітами , а над ними тьохкали солов'ї. Сьогодні немало боргів ми маємо перед природою-оберігаймо та шануймо її  скарби.