Увага! Інформація щодо конфліктних ситуацій в маршрутних автобусах

Дата: 24.04.2018 17:47

До уваги жителів громади!
Всім, мабуть, добре відома ситуація з проблемним доїздом в наші населені пункти, які розташовані вздовж траси Київ-Чоп (Солонка, Ковирі, Липники, Деревач, Раковець, Хоросно). Часто виникають конфліктні ситуації з маршрутними автобусами напрямку Стрий-Сколе та маршрутів №234, №555, оскільки водії відмовляються перевозити пасажирів в наші населені пункти.
Тому, в разі виникнення такої ситуації просимо звертатись у відділ капітального будівництва, ЖКГ, транспорту та благоустрою Солонківської сільської ради ОТГ або безпосередньо до начальника відділу Комарницького Степана Богдановича для подальшого подання інформації в диспетчерську АТП перевізників.
Для звернення просимо написати заяву в довільній формі з зазначенням державного номеру автобуса, номеру рейсу, приблизний час поїздки та, при можливості, фотофіксація.