Заняття з безпеки життєдіяльності «Наша безпека у наших руках» у Поршнянському НВК

Дата: 27.04.2018 12:05

25 квітня у Поршнянському НВК I – II ступенів в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності для дітей дошкільної групи вихователем Чорній Марією Миколаївною спільно з відповідальним за охорону здоров'я та техніку безпеки, вчителем біології Іванцем Володимиром Миколайовичем було проведено заняття «Наша безпека у наших руках». Під час якого діти ознайомилися з найнебезпечнішими ситуаціями, що можуть виникнути у їхньому житті, засвоїли елементарні алгоритми дій та правила поведінки удома, в школі, на вулиці, у лісі, на воді, під час зустрічі з незнайомцями, дикими й свійськими тваринами, формували  практичні навички  з протипожежної безпеки та евакуації. В кінці заняття малята визначили загальні правила особистої безпеки та намалювали рисунки з даної тематики!