День Українського Державного Флоту

Дата: 27.04.2018 14:22

29 квітня 1918 Чорноморський флот у Севастополі підняв жовто-блакитні прапори. Цей день міг би стати Днем військово-морських сил України. Але…

Після своєрідного референдуму на кораблях ЧФ, контр-адмірал Саблін дав телеграму до Києва, що флот стає українським і віддав наказ підняти на щоглах українські прапори.

Проте український флот не утворився у зв’язку з входом німецьких військ у Севастополь. 4 травня українські кораблі були тимчасово полоненими і на них були підняті німецькі прапори.

Ці події обговорювались на уроках історії у 10 класі(Скібо Л.Р.) та 9-их класах(Куц І.М.) та виховних годинах у Солонківській ЗОШ.

Проведено конкурс рефератів на тему: «Історія Українського Чорноморського флоту».