Дата: 27.04.2018 16:02

Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК – весняний -  2018» у Поршнянському НВК I – II ступенів.

У Поршнянському НВК I – II ступенів справжнє весняне свято. В черговий раз до школи завітав Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК весняний» - «Земля наш спільний дім» з логістично - креативними та творчо – пізнавальними завданнями. Спеціальні теми конкурсу цього року:

→ Третя планета!

→ Планета «Вода»!

→ Планета «Життя»!

Участь брали учні 2 – 9 класів. Неймовірні враження від мандрівки сторінками завдань конкурсу. Також ознайомилися з цікавою науково – дослідницькою веселою лабораторією «Колоска», а саме з унікальним дивом природи, сповненим безлічі таємниць, – Водою та практичними дослідами з використанням водяної лупи. Дізналися у рубриці «Втрачені і знайдені» про зниклі назавжди тварини – кіт – рибалка, три види ящірок з острова Різдва, кажани виду Pipistrellus murrayi, та появу нових для науки видів тварин і рослин: зокрема, кольорова жаба Odorrana Mutschmanni, кріт Euroscaptor orlovi, гірський підковоподібний кажан Rhinolophus monticolus. Бажаємо успіху та творчих звершень.! Координатори конкурсу: вчитель біології і хімії Іванець Володимир Миколайович та вчитель географії  Кузик Ірина Володимирівна.