Чемпіонат серед ОТГ Львівської області

Дата: 28.04.2018 23:54

Сьогодні, 28 квітня, у с. Солонка відбувся I етап чемпіонату Львівської територіальної організації ВФСТ «Колос» серед команд об’єднаних територіальних громад. Учасники показували свою майстерність у настільному тенісі і легкоатлетичних естафетах.

Почесними гостями відкриття чемпіонату стали 1-ий заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Майборода та голова ЛТО ВФСТ «Колос» Лілія Білінська.

Представникам Солонківської ОТГ вдалось здобути три призові місця. Орест Корчук посів 3 місце у змаганнях з настільного тенісу. Найкращий результат продемонстрували Володимир Окопний та Надія Баволяк, які завершили змагання з настільного тенісу на 1 місці.

Учасники-призери отримали медалі та почесні грамоти.