Виїзна зустріч з директорами Народних Домів

Дата: 04.05.2018 14:52

3 травня відбулась виїзна робоча зустріч заступників начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Цимбалістої Н.М. та Ткачук О.М. з директорами Народних Домів та завідувачами бібліотек.

На зустрічі піднімались головні питання щодо завдань на 2018р. та реалізація державної політики у сфері культури об’єднаної територіальної громади: стратегічне та поточне планування в закладах культури, оформлення клубних та бібліотечних локацій, визначення пріорітетних напрямків життєдіяльності закладів культури.

Було звернено увагу на необхідність підготовки проектів, спрямованих на активізацію культурного життя об’єднаної територіальної громади.

Також працівникам культури були придбані канцелярські товари, які будуть підтримувати зручність та відповідний імідж Народних Домів та бібліотек.