Подорож до Львова учнів Поршнянського НВК

Дата: 07.05.2018 16:14

5 травня учні  та вчителі Поршнянського НВК під керівництвом Созанського І.І.  здійснили подорож до  старовинного міста Лева.  Діти побували у  Музеї-Арсеналі, в якому представлено всі основні види зброї: холодна, метальна, вогнепальна, предмети захисного озброєння з  30 країн світу,  найширше - холодна зброя: ножі, кинджали, мечі, шаблі, шпаги, ятагани, сокири, алебарди, булави, чекани, перначі .  Метальна зброя у Музеї-Арсеналі -це  луки  і мисливські арбалети.   Окрім зброї школярі переглянули  виставку голограм старовинних орденів, виконаних з автентичних нагород, які зберігаються у фондах Львівського історичного музею. У  приміщенні Арсеналу зберігається цінна пам’ятка львівського ливарництва - статуя архангела Михаїла, виготовлена майстром Каспаром Франке. Свого часу вона прикрашала портал Королівського арсеналу у Львові (1638 р.)

Наступним місцем подорожі став   Державний природничий музей НАН України, де школярів  зацікавила  виставка , яка присвячена пристосуванню  тварин до різних умов середовища і реалізована в рамках проекту «Природничий музей :від теорії еволюції життя до практики живого музею » . Діти зробили висновок , що особливості тварин та їхньої поведінки мають важливе значення для життя у природі. Завдяки спеціальним пристосуванням , тварини розвинули дивовижне мистецтво виживання ,а люди намагаються розгадати ці таємниці  і використати досвід  природи  для свого повсякденного життя.

Завершальний акорд - підкорення Високого Замку , який вважають візитівкою Львова. З найвищої точки міста відкрився приголомшливий краєвид. Намилувавшись красою міста  з 400- метрової висоти , учасники подорожі, втомлені та щасливі повернулись додому.