День матері в с. Підсадки

Дата: 15.05.2018 10:45

«За все, що маю, дякую Тобі»

Під такою назвою пройшло у неділю 13 травня в с. Підсадки біля каплички св. Антонія  Свято Матері. Отець Олексій з храму Пресвятої Богородиці  с. Поршна  відправив Молебень  і привітав всіх матерів і бабусь зі святом.

У всі віки жінка-мати була берегинею, добрим ангелом домашнього вогнища, продовжувачем людського роду. Так розпочала вітальне слово  директор НД  Добуш Н.І.

Депутат Поршнянського старостинського округу, Солонківської  ОТГ Деркач Микола вітав усіх матерів і бабусь зі святом.

Ведучі свята Вітик Віталій та Сухацька Діана розповідали про матір, як про символ рідного дому, рідної землі, Батьківщини…

Захоплено слухали пісні і вірші у виконанні гурту «Сонечко» Сусід Лізи, Сусід Вікторії, Вітик Олени, Сухацької  Діани. Багато гарних, теплих слів звучало про матусь , особливо порадувала своїм виконанням вірша «Мамі» наймолодша з учасниць, а їй лише 3 рочки Галамай Мартуся. Бурхливими оплесками глядачі віддячили за виступ. Хлопці Вітик Віталій і Сухацький Андрій вітали присутніх матусь і бабусь квітами. Гурт «Сонечко» своїм матусям подарували кімнатні квіти вирощені власноруч.

Закінчилось свято виконанням «Многая літа»